20
Śr, Paź
21 New Articles

W kolejnej konferencji z cyklu „Powołani do Przywództwa” zapraszamy do zmierzenia się z tematem podziałów i poszukiwania jedności – wewnętrznej, w rodzinie, w społeczeństwie, w Kościele czy wśród chrześcijan. Wydarzeniu towarzyszyć będą nocne pielgrzymki do sanktuariów w całej Polsce, a kontynuacją konferencji będzie 10-tygodniowy program formacyjny pogłębiający temat wydarzenia.

Zupełnie nowym i bardzo cennym doświadczeniem dla nas jako redakcji i wspólnoty oraz dla tych, którzy korzystają z naszych programów, była I Międzynarodowa Konferencja z cyklu Powołani do Przywództwa zatytułowana “Jak żyć w świecie bez autorytetów?”. “Petarda”, “obfita w treści”, “wysoki poziom” – to tylko niektóre z określeń padających na czacie wśród uczestników.

W ramach naszej marcowej konferencji z cyklu “Powołani do Przywództwa” zebraliśmy pieniądze dla jednej z naszych prelegentek s. Anny Bałchan ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej, która wraz ze Stowarzyszeniem PoMoc buduje w Katowicach Centrum Świętego Józefa. Po zakończeniu wydarzenia wybraliśmy się do stolicy województwa śląskiego, by spotkać się z s. Anną w miejscu jej służby i przekazać jej oficjalnie wasze wsparcie.