24
So, Paź
38 New Articles

Emocje… Każdy je posiada, ale niewielu jest ich świadomych. Zwłaszcza jeśli chodzi o te trudne. I zwłaszcza, jeśli chodzi o nas, mężczyzn. Przyjrzyjmy się zatem trudnym emocjom na przykładzie filmu “Do utraty sił”.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdybyś nagle w swoim życiu spotkał Jezusa twarzą w twarz? Jak Twoje losy by się splotły z Jego historią? Bohater filmu, o którym za chwilę Ci opowiem, doświadczył takiego spotkania, chociaż tak naprawdę nie wiedział, kim jest Ten, którego spotkał… Zapraszam Cię do czasów, w których rozegrała się najważniejsza historia świata.

Pewnie już oglądałeś “Braveheart - Waleczne Serce” i może, tak jak ja, pamiętasz z niego przede wszystkim dzikie twarze pomalowane na niebiesko i wypięte szkockie pośladki na wzgórzu. Nie no, zaraz, to nie mogło być najważniejsze, prawda? Może ten film ma coś więcej do zaoferowania dla mężczyzny? Czy jeśli się pomalujemy i wypniemy na świat, to uzyskamy waleczne serca?! Zapraszam w podróż po odpowiedzi na postawione wyżej pytania i po sens filmu, który warto poznać na nowo.