28
Cz, Sty
26 New Articles

Klub MAGIS

Uncategorised
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeśli czujesz, że nie jesteś na tym świecie po to, żeby marnować czas, tracić szansę za szansą i mieć poczucie braku pozytywnych zmian ale po to, aby być w bliskiej relacji z Bogiem i tymi, których prawdziwie kochasz, ogarniać swoje sprawy NAPRAWDĘ DOBRZE oraz nieustannie się zmieniać szukając najlepszej wersji siebie, to czytaj dalej.

 

Kiedyś dużo mówiło się o ‘strefie komfortu’, czyli takim miejscu w naszym życiu, fizycznym lub psychicznym, w którym się zasiedziałeś i zrobiło Ci się wygodnie.

Opanowałeś system, nauczyłeś się sprawnie egzystować.
Jest jednak jeden, mały problem … w życiu nie chodzi o egzystencję.
MĘŻCZYZNA JEST STWORZONY DO PRZYGODY.

Spokojne morze nigdy nie stworzyło dobrego żeglarza. Twoje serce chce żyć na MAXA, pragnie wyciągnąć z życia WIĘCEJ i dlatego zaprasza Cię do wypłynięcia na GŁĘBIĘ. ŻYCIE nie znosi wegetacji. Pamiętasz co się robi z winną gałązką, która nie wydaje owoców? Odcina się ją.

Wiesz jakie jest pierwotne znaczenie słowa entuzjazm? OPANOWANY PRZEZ BOGA. Właśnie w tym chcemy Ci pomóc – żeby wszystko co robisz było przez Niego opanowane. Czy mamy jedyną, słuszną receptę na takie życie? Nie. Ale możemy Cię do niego podprowadzić. Wejdź do Klubu MAGIS. A w nim:

Nauczysz się jak pracować nad szkodliwymi nawykami |i wprowadzać w ich miejsce korzystne. Wesprzemy Cię w pracy nad destrukcyjnymi emocjami, które mogą doprowadzić między innymi do depresji i izolacji. Kiedy przećwiczysz jak rozwiązywać konflikty poprzez komunikację zobaczysz jak Twoje relacje rozkwitają.

Zejdziesz głębiej. Obalimy mit myślenia o duchowości w kontekście tylko i wyłącznie praktyk pobożnościowych. Pomożemy Ci zrozumieć jak więź z Bogiem pomaga codziennie się rozwijać. Bo jaki jest sekret wytrwałości? Miłość. A Bóg jest miłością.

Nie możemy pominąć naszego ciała, ponieważ to przez nie odczuwamy, przez nie doznajemy trudów, ono pozwala nam pracować. Nie oznacza to, że chcemy z Ciebie zrobić gościa z sześciopakiem na brzuchu. Skupimy się przede wszystkim na tym, byś trwał w dobrej formie. Twoja kondycja ma wpływ na to jak się czujesz. Albo pomoże Ci się rozwijać albo będzie niczym kula u nogi.

 

DOSTĘP DO KLUBU PLANOMAX 2020